B+ Poduszki zbożowe wysokobiałkowe bez nadzienia

B + to wyjątkowe wysokobiałkowe płatki śniadaniowe, produkt w formie poduszek bez nadzienia. Jest to produkt dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, można go również podawać dzieciom. Dla osób trenujących stanowi doskonały pomysł na śniadanie, przekąskę lub zamiennik posiłku
B+ charakteryzują się niska zawartość cukrów. Produkt słodzimy maltitolem, który obniża kaloryczność produktu o połowę w stosunku do zwykłego cukru.B+ to wyjątkowe, wysokobiałkowe płatki śniadaniowe, produkt w formie poduszek bez nadzienia. Jest to produkt dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, można go również podawać dzieciom. Dla osób trenujących stanowi doskonały sposób na śniadanie, przekąskę lub zamiennik posiłku.

Opracowana receptura zapewnia osobom aktywnym fizycznym wysokiej jakości białko, w tym białko grochowe, które strukturalnie najbardziej zbliżone jest do białka zwierzęcego czyli zawiera pełną gamę aminokwasów. Wzbogacenie zbilansowanej diety poduszkami B+ oraz odpowiedni trening wspomaga przyrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej.

Skład surowcowy: mąka ryżowa (28,4%), mąka pszenna (23,6%), substancja słodząca maltitol, izolat białka grochu (16%), błonnik kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, sól. Produkt może zawierać orzechy i nasiona sezamu.

Waga: 150 g.

Wartość odżywcza 100 g Porcja 30 g
Wartość energetyczna 1341 kJ / 318 kcal 411 kJ / 97 kcal
Tłuszcz:
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
1,2 g
0,1 g
0,4 g
<0,1 g
Węglowodany
w tym cukry
62 g
2,3 g
19 g
0,7 g
Alkohole wielowodorotlenowe 21 g 6,3 g
Błonnik pokarmowy 6,2 g 1,9 g
Białko 20 g 6,0 g
Sól 0,50 g 0,15 g